Заповідник «Поле Полтавської битви»

221

Пам’ятки в Заповідник «Поле Полтавської битви», фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Заповідник «Поле Полтавської битви», екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 144

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Національний заповідник «Поле Полтавської битви» знаходиться в українському місті Полтаві. Заповідник був організований за пропозицією краєзнавця В. Павловського в 1909 році з нагоди двохсотріччя Полтавської битви. Заповідник був облаштований на полі, де стався цей бій, загальна площа його становить 771.5 гектар.

На території заповідника знаходиться Музей Полтавської битви, в якому представлено понад восьми тисяч унікальних експонатів, пов’язаних з історією Полтавської битви, а також всієї Північної війни в цілому. В залах музею можна побачити портрети й гравюри, старовинні книги, різні види холодної та вогнепальної зброї,прапори, карти, медалі, монети, обмундирування, деякі особисті речі Петра I і так далі. Перед входом до музею стоїть пам’ятник Петру I в повний зріст.

У заповіднику можна побачити Сампсониевскую церква XIX століття з унікальним розписом, братську могилу з пам’яткою, в якій поховано 1345 загиблих російських солдатів ,а також обеліски, встановлені на тих місцях, де Петро I звелів звести редути.

У дендропарку площею 140 гектарів є можливість помилуватися деревами і чагарниками, яких тут понад 150 видів. У заповіднику також знаходяться стародавні поселення та понад 30 курганів,що відносяться до I тисячі років до нашої ери і до I тисячі років нашої ери.