Замок Качин

349

Пам’ятки в Замок Качин, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Замок Качин, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 913

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Замок Качин є одним з найкрасивіших і вишуканих споруд подібного роду в Чехії. Будівля в стилі ампір була побудована на початку XIX століття Яном Рудольфом Хотеком. Замок Качин будувався в період з 1802 по 1822 рік як літня резиденція родини Хотеков. Будівництво велося за проектом дрезденського архітектора Християна Франца Шурихта. Замок має форму підкови. Центр розташований на пагорбі, а напівкруглі флігелі завдовжки більше двохсот метрів дбайливо оточують галявину перед будинком. Центральна частина будівлі прикрашена велично колонадою і барельєфом із сюжетом з античної міфології. Просторий передпокій замку прикрашає стелю з плафоном, через який сюди проникає світло, тут же танцювальний зал, їдальня, численні вітальні, унікальна бібліотека – все ж у замку налічується 125 кімнат. Інтер’єр замку чудово зберігся, не дивлячись на свою двохсотлітню історію, але оригінальна обстановка була знищена в 1945 році.

Сьогодні тут розташувався музей чеського сільського господарства, а також експозиція, присвячена життю в цьому замку родини Хотеков. На території замку є оранжерея і діючий театр. Замок оточений просторим англійським парком.