Юрївський кремль і оборонні вали

279

Пам’ятки в Юр’ївський кремль і оборонні вали, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Юр’ївський кремль і оборонні вали, екскурсовод, замовити екскурсію,

Юр’ївський кремль і оборонні вали – ця територія в місті Юр’єв-Польський, яка вивчена дуже мало. Історики лише припускають, як виглядали ці будови в далекому
XII столітті, коли їх спорудили. Однозначно можна сказати, що на південно-західній стороні кремля стояв княжий двір, недалеко від нього був споруджений захисний вал, в якому, судячи по знайденим решткам ємностей, знаходилися комори для зберігання меду.

Серед цікавих археологічних знахідок можна відзначити залишки бронзового панікадила XII століття, черепки середньовічних амфор і дінця горщиків з печаткою Рюриковичів.

Судячи зі знахідок, в Юр’ївському кремлі було дуже мало житлових будинків. Ті ж, залишки яких виявили, що знаходилися в трьох провулках, що ведуть до собору. Головна вулиця кремля була відома як Велика, межа валів називалася Великої Соборної.