Як вибрати старі листівки

6-23-2021

Ті, хто стверджує, що такого поняття як радянська реклама не існує, можуть переконатися в помилковості думки, заглянувши в каталог раритетної поліграфії магазину “лавка старовини”. Тут ви знайдете підтвердження того, що реклама за радянських часів, хоч і в незвичному для сучасників форматі, була досить поширена. Різні антикварні плакати і таблички, брошури і буклети, листівки та календарі цілком успішно просували товари народного споживання. А в даний час не стали предметом колекціонування і збиральництва. Якщо Ви колекціонер , тотрекомендуємо подивитися Старые открытки Одесса на сайті , також тут Ви можете їх замовити .

1. В окрему групу колекції варто виділити радянські календарі. У ті роки вони були присутні в кожному будинку або квартирі, організації, установі або закладі. Іноді їх кількість доходила до декількох штук. Наприклад, на письмовому столі розташовувався зручний перекидний календар срср з відповідною символікою. Крім нагадування дати, він мав і додаткове призначення-зворотна сторона листків часто служила записником. Колекцію календарів не так просто зібрати в наш час.

Крім того, правила хорошого тону мали на увазі наявність на стіні або двері календаря-плаката, а також відривного календаря. Тематика їх вибиралася відповідно до захоплень власника. Це могло бути виріб з кулінарними рецептами або корисними порадами, футбольний календар срср або поліграфія для модниць з викрійками і схемами в’язання.

Звернувшись в нашу антикварну крамницю, ви можете вибрати і придбати для своєї колекції в хорошому стані будь-які календарі срср, ціни на які у нас цілком доступні, виправдані і аргументовані. Вибирайте той, який співпаде з вашим світоглядом або викличе ностальгічні спогади, і оформляйте замовлення прямо на сайті!

Такі речі стануть відмінним подарунком людині, яка розбирається в старовинних друкарських виданнях. Для особливо захоплених цінителів ми пропонуємо піти ще далі і придбати раритетний календар царської росії. Він стане дійсно вдалою знахідкою, адже подібних речей збереглося не так вже й багато.

Також ми готові оцінити і вигідно купити для нашої колекції календарі срср та іншу поліграфію радянського або дореволюційного періоду з моментальною виплатою грошей при укладанні угоди. Звертайтеся до наших експертів по телефону, онлайн або за допомогою електронної пошти!