Як грати в пейнтбол

5-24-2021

Перша гра в пейнтбол-дуже відповідальний момент. Можна сказати, що від неї залежить ваша подальша пейнтбольна доля. Чи стане перший вихід на пейнтбольний майданчик останнім або ви настільки закохаєтеся в гру, що будете повертатися до неї знову і знову? професіонали, які теж колись були новачками, стверджують, що це багато в чому залежить від підготовки. У цій статті ми розповімо вам, як підготуватися до першої гри в Пейнтбол Луцьк , щоб отримати від неї максимум задоволення.

Коли ви приїжджаєте грати зі своєю компанією, можна припустити, що ваша команда має приблизно однаковий досвід в пейнтболі. Ви добре розумієте один одного, і це частково компенсує незнання пейнтбольних термінів і умовних знаків. Для вас пейнтбол ще не спорт, а спосіб приємно провести час з друзями. Але це не скасовує необхідності уважно слухати інструктора і дотримуватися техніки безпеки.

Зовсім інша ситуація виникає, коли ви приєднуєтеся до незнайомої команди. У багатьох пейнтбольних клубах проводяться відкриті ігри, в яких може взяти участь будь-хто. Не варто боятися – до новачків гравці ставляться лояльно, і завжди готові роз’яснити незнайомі поняття або правила, якщо ви запитаєте. Але краще полегшити завдання собі і оточуючим і заздалегідь ознайомитися з пейнтбольної термінологією. Порада: не намагайтеся здаватися досвідченішими, ніж ви є! більше шансів перемогти буде у тієї команди, яка адекватно оцінює сильні і слабкі сторони кожного гравця при виробленні тактики гри.

Одяг

При виборі одягу для гри в пейнтбол потрібно керуватися здоровим глуздом. Ви можете одягнутися в спортивний або камуфляжний костюм-головне, щоб одяг був зручним, закривала всю поверхню тіла і не утруднювала рухів. Для додаткового захисту можна використовувати 2 шари одягу. Наверх варто надягати те, що не шкода порвати або забруднити (фарба з кульок зазвичай добре відпирається, але, як і при будь-яких активних іграх на природі, можливі інші джерела забруднень). Дуже важливо правильно вибрати взуття, щоб уникнути травм. Взуття повинна надійно закривати і фіксувати стопу і щиколотку, а також мати зручну підошву для бігу, стрибків і перекатів. Найкраще підходять кросівки і берци армійського типу. Також вам будуть потрібні рукавички (з пальцями або без).

Початок гри

Перед виходом на поле уважно прослухайте інструктаж, техніку безпеки і правила гри. По можливості, огляньте майданчик і постарайтеся запам’ятати розташування мети і укриттів. При обговоренні командної тактики усвідомте своє завдання і виберіть для себе стартову позицію на майданчику, щоб не розгубитися відразу після сигналу до початку гри. Під керівництвом інструктора перевірте справність обладнання, надіньте маску і захист, і зробіть пристрілювання. У перші секунди гри не варто бігти до мети, стрімголов, або, навпаки, забиватися в темний кут, і сидіти там до фінального свистка. Вносьте свій посильний внесок в гру, рухайтеся активно, і, звичайно, стріляйте!

Важливо: ніколи не знімайте маску, перебуваючи на полі під час гри, навіть якщо в неї потрапили фарбою! це одна з головних вимог техніки безпеки в пейнтболі!

Що робити, якщо в вас потрапили?

Вітаємо! і це не жарт – вам може бути прикро, прикро і навіть трохи боляче, але це найважливіший етап у становленні гравця в пейнтбол. Те, що вас підстрелили, не робить вас поганим гравцем. Адже мета гри – не залишитися чистим (для цього краще взагалі не виходити на поле), а принести максимум користі своїй команді і допомогти їй перемогти.