Як дешевше купити квиток на потяг

10-20-2019

Відчувати себе жертвою прикро, тому розібрався для себе, як треба. Знати напам’ять принципи ціноутворення на залізниці не потрібно, досить вибрати час і місце покупки, тип квитка, маршрут і не пропустити знижку. Рекомендуэмо вибрати https://poezd.ua

Про це і поговоримо.

Коли купувати квитки
Заощадити легше, якщо дата поїздки відома заздалегідь і її можна рухати.

За місяць до поїздки. Квитки надходять у продаж за 60 і іноді за 45 діб до відправлення і дорожчають у міру наближення дати поїздки. Купуйте не менше, ніж за місяць. Виняток-день старту продажів, в першу добу квитки трохи дорожче.

Купуйте безповоротний квиток і відмовляйтеся від страховки і білизни.

Якщо ви школяр, студент або пенсіонер, то навпаки, купуйте квиток в касі вокзалу. Пільгові знижки не діють при покупці через інтернет.

Який маршрут вибрати
Купувати квиток на прямий поїзд від вашої станції до станції призначення-це логічно. Але не завжди дешевше.

Їдьте з пересадкою. Перевірте квитки з пересадкою, навіть якщо є прямий маршрут між потрібними станціями. Так само і з міжнародними поїздками: краще доїхати до прикордонної станції і пересісти.

Перевіряйте знижки на маршрут. Іноді варто взяти квиток від попередньої станції або до наступної після вашої. Знижки діють зазвичай не на частину, а на весь маршрут між великими містами цілком. Якщо вам потрібно проїхати частину знижкового маршруту — порівняйте, можливо цілий маршрут буде дешевше. За правилами залізниці ви можете сісти і вийти на будь-якій станції всередині купленого маршруту.