Вулиця Театру Марцелла

320

Пам’ятки у Вулиця Театру Марцелла, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід Вулиця Театру Марцелла, екскурсовод, замовити екскурсію,

Вулиця Театру Марцелла починається у тому самому місці історичного італійського міста Риму, де знаходиться скеля, де було скинуто вниз змінила римської імперії Тарпея. Таким чином Скеля отримав свою назву за назвою зрадниці. На цій вулиці в Римі розташувалося велике кількість різних пам’яток, які користуються величезною популярністю у туристів. Завдяки такому вигідному історичного надбання Рим і придбав туристичну популярність.

На вулиці знаходяться руїни театру, який дав назву вулиці. Театр почав своє народження ще під час Юлія Цезаря. Театр розмістили на Марсовому полі на березі Тибру. Закінчення будівництва було здійснено Октавіаном Августом. Вже в 12 році до нашої ери театр придбав ім’я племінника Серпня Клавдія Марцелла, це ім’я театр носить і до нашого часу.

На вулиці театру Марцелла знаходиться монастир облати святий Францисски Римської. Ще в свої 11 років вона побажала піти в монастир в 1395 році. Однак за заперечення батьків не змогла цього здійснити. Повернутися до релігії вона змогла дещо пізніше. У 1425 році заснувала чернечу громаду в римі для багатих жінок, щоб останні могли вести молитовний образ життя, присвячене служінню богу без чернечого постригу. Донині існує товариство з встановленими багато століть назад правилами служіння.

Крім того на вулиці Театру Марцелла знаходиться фонтан Треві з традиціями, що йдуть глибоко назад по часу. За деякими легендами існує повір’я, що при кидку однієї монети у фонтан з’явиться можливість повернутися в Рим ще раз, дві монети і на твоєму життєвому шляху з’явиться любов, три – і не минути швидких весільних турбот.