Вулиця Rua Direita

314

Пам’ятки у Вулиця Rua Direita, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід Вулиця Rua Direita, екскурсовод, замовити екскурсію,

Rua Direita – центральна вулиця португальського містечка Обідуш. Починається вона в районі залізничної станції і тягнеться до площі Луїса де Камоенса. Уздовж вулиці стоїть безліч білосніжних, ніби казкових будиночків родом із середньовіччя.

Тут велика кількість магазинів, ресторанів і пекарень, а також на вулиці розташовані мерія і церква Санта-Марія. На вулиці щорічно проводиться Середньовічна ярмарок, під час якої весь центр містечка перетворюється на справжній середньовічний ринок, зі своєю атмосферною музикою, нарядами і розвагами.

Під час прогулянки по вулиці Rua Direita Ви зможете смачно і недорого пообідати, купити сувеніри і прикраси. Як відомо, Обідуш славиться місцевими винами. Кожному туристу обов’язково варто скуштувати вишневу наливку жинжу, яка продається буквально на кожному кроці на Rua Direita. Тут жинжа готується за старовинними рецептами. За традицією, її варто пити з маленьких чашок із справжнього шоколаду, які, в свою чергу, і послужать витонченою і підходящої закускою до наливке.