Вулиця Ракоці

246

Пам’ятки у Вулиця Ракоці, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід Вулиця Ракоці, екскурсовод, замовити екскурсію,

Вулиця Ракоці — мальовнича пішохідно-прогулянкова вулиця, одна з визначних пам’яток угорського міста Хевіз. Незважаючи на масштабну реконструкцію, вулиця зберегла атмосферу старовини і сьогодні дуже популярна серед туристів.

Вулиця Ракоці — дуже симпатичне місце, оточене красивими будинками в стилі двадцятих років минулого століття. Всюди панує атмосфера безтурботності. Автомобілям тут їздити суворо заборонено, тому на вулиці Ракоці дуже тихо і спокійно, відсутня всіляка суєта. Також уздовж вулиці розташовано безліч затишних кав’ярень і ресторанчиків, оформлених у стилі ретро.

В одному з особняків у центрі вулиці розташований міський Історичний музей. Він заснований в 2004 році і повністю присвячений історії Хевіза. У тому ж будинку працює невеликий кінотеатр, розрахований всього на 100 глядачів. В кінці вулиці Ракоці знаходяться зимові купальні.

Вулиця Ракоці — чудове місце для прогулянки, дуже тихе і доглянуте. Вечорами тут дуже люблять гуляти місцеві жителі, але і туристи не обходять вуличку стороною. Це одне з найкрасивіших місць у всьому Хевізі, і його однозначно варто відвідати.