Вулиця Радянська

413

Пам’ятки у Вулиця Радянська, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід Вулиця Радянська, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 3
  • регіону 1 433

Радянська вулиця в місті Твері знаходиться в центрі міста. Це головна вулиця міста. Раніше вона називалася Катерининської і Мільйонній. Проходить вулиця паралельно річки Волги, ділить місто на дві частини. Вулиця забудована будівлями, що мають історичну та художню цінність.

Саме Катерина Друга приймала найбільшу участь у забудові Твері в XVIII столітті. Вона підписала генеральний план будівництва в місті, де використовувалися елементи променевого розташування вулиць, характерного для Санкт-Петербурга, Версаля та Риму. І одна з перших побудованих вулиць і була вулиця Радянська.

Будинки на вулиці щільно розташовані одна до одної в певному порядку. Це було одне з перших вимог Катерини. Одна з версій, чому вулиця отримала назву Мільйонної полягає в тому, що сама цариця виділила з казни мільйон на будівництво цієї вулиці. Хоча назва Мільйонна вулиця отримала вже після смерті Катерини при імператорі Павлі. А в 1919 році була перейменована в Радянську. Протяжність вулиці 2.2 кілометра.