Вулиця Професора Попова

213

Пам’ятки у Вулиця Професора Попова, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід Вулиця Професора Попова, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Вулиця Професора Попова знаходиться в Петроградському районі Санкт-Петербурга, на Аптекарському острові. Вона проходить від Пісочної до Аптекарській набережній. Довгий час ця частина міста носила назву Пісочного проспекту, який пізніше був перейменований в Пісочну улицЭлектротехну. Вулиця Професора Попова отримала своє незалежне назву завдяки будівлі ического інституту, в якому жив і працював Попов.

Крім інституту на вулиці є ще одна цікава будівля №10. Це особняк В. О. Михневича або будинок Матюшина. Він був побудований в середині 19 століття для купця Балашова, який пізніше купив для себе журналіст В. О. Міхневич. особняк був перебудований, але зовнішній фасад був збережений в оригінальному вигляді. Після своєї смерті Міхневич заповів будинок Літературного фонду та в 10-20-ті роки він став штаб-квартирою для російських футуристів. Тут часто бували Малевич і Філонов, деякий час жили і працювали Маяковський і Хлєбніков. У 1944 році маєток було вирішено перетворити в Музей петербурзького авангарду. Сьогодні він є філією Музею історії Санкт-Петербурга.