Вулиця Petaling

389

Пам’ятки у Вулиця Petaling, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід Вулиця Petaling, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 1 099

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Вулиця Petaling центр китайського кварталу в Куала-Лумпур. Тут життя кипить з раннього ранку до пізнього вечора і з пізнього вечора до раннього ранку. Приходьте сюди в будь – який час доби на цій вулиці завжди багатолюдно і гамірно.

Частина вулиці в 2003 році була перетворена у своєрідне павільйон – її перекрили прозорим дахом, а біля входів поставили арки, оформлені в традиційному китайському стилі. Відразу від входу суцільною стрічкою тягнуться торгові ряди, на яких можна купити все, що душі завгодно. На прилавках різнобарвними горами лежать фрукти, тут же розташувалися торговці квітами, тваринами, лікувальні трави та сушеними зіллям. За ними – лавки з предметами фен-шуй, поряд вам зроблять масаж ніг, знімуть втому голковколюванням, передбачать майбутнього і нагодують з прилавків незліченних імпровізованих пересувних кафе. Не йдіть з Пелалинг-стріт, не спробувавши традиційний рис з копченою куркою: курка поливається соусом барбекю і подається з соковитим рисом, просоченим маслом, свіжим огірком, смаженими горішками арахісу і вареним яйцем. В чайних вам запропонують скуштувати запашного трав’яного чаю китайського і закусити смачними кокосовими коржами. Цікаво побувати в китайській аптеці, де уздовж стін стоять мішки з лікувальними травами, з яких за старовинними рецептами готують цілющі збори.

На вулиці Petaling можна зняти недороге житло з мінімальним необхідним набором зручностей. Навіть якщо ви не налаштовані робити покупки, все одно варто заглянути сюди, щоб з головою зануритися в колоритну суміш культур Китаю та Малайзії.