Вулиця Индрижская в Празі

386

Пам’ятки у Вулиця Индрижская в Празі, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід Вулиця Индрижская в Празі, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 19 362

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Вулиця Индржинская знаходиться в міському районі Нове Місце, вона простягається від Вацлавській площі до Сеноважной. Свою назву вулиця носить ім’я Святого Индржиха, в його честь тут побудували костел в 1348 році. До костелу відноситься і головна визначна пам’ятка вулиці: Индрижская вежа, найвища окремо стоїть вежа Праги. Зсередини вона дерев’яна, а її фасад оздоблений камінням з надгробків стояв неподалік кладовища. У вежі 10 поверхів, на якихось поверхах розташовується ресторан, кафе, на інших можна заглянути в картинну галерею, а так само є поверх, на якому представлена карта Праги з макетами веж.

Ще одне важливе історичне місце на Идрижской – будівля пошти, воно було побудоване у 1871-1874 рр. і займає місце, на якому розташовувався сад придворного аптекаря Карла IV в середні століття. Тут вирощувалися не тільки трави для аптеки, а й культури, що вживаються в їжу. Пізніше на місці аптекарського городу створили один з перших празьких ботанічних садів.