Вухо Загадай бажання

392

Пам’ятки в Вухо "Загадай бажання", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Вухо "Загадай бажання", екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 3
  • регіону 5 733

Однією з найдивовижніших пам’яток Сочі є скульптура Вухо “Загадай бажання”, розташований на вулиці Навагінского, недалеко від залізничного вокзалу. Вона являє собою величезну бетонну вухо, всередині якого розміщена бронзова вставка з відбитком долоні. Задумка монумента дуже проста для розуміння – необхідно покласти свою долоню в відбиток, прошепотіти на Вухо найзаповітніше бажання і вірити в те, що воно неодмінно збудеться. Сочі – казкове місто, в якому відбуваються всякі чудеса, в тому числі і виконання фантастичних мрій. Спочатку скульптура була не пофарбована, синьо-помаранчеві смуги з’явилися на неї зовсім недавно. Висота споруди становить майже 2,5 метра, а вага – близько 350 кг.

За скульптурою розташована невелика акуратна клумба з різними екзотичними рослинами. Також поруч знаходяться сквер зі зручними лавками, на яких ви зможете відпочити після прогулянки по місту. Монумент Вухо “Загадай бажання” вже багато років радує гостей і жителів Сочі, деякі ставляться до нього досить скептично, а дехто справді вірять в чудесні властивості об’єкта.