Волгоградський Головпоштамт

412

Пам’ятки в Волгоградський Головпоштамт, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Волгоградський Головпоштамт, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 1 344

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Однією з численних архітектурних пам’яток Волгограда є будівля головпоштамту, розташоване на перехресті вулиці Гоголя та площі Полеглих борців. Це прекрасне монументальна споруда будувалася в 1953-1955 роках за проектом великого сталінградського архітектора Е. І. Левітана. Воно є класичним зразком Сталінського ампіру.

З лицьового боку споруди знаходяться три масивні дверні прорізи центрального входу, над ними, прямо у кромки даху, розташований герб Радянського Союзу. З боків споруди височіють дві невисокі башточки з циферблатом – це додає головпоштамту деяку схожість з німецькими ратушами.

Цікава історія пов’язана з виникненням цих “часових” башточок. Спочатку проектом передбачалася установка в них годинникового механізму. Але реалізація цього задуму так і не була втілена в життя, це було пов’язано з тим, що в будівлі залізничного вокзалу, розташованого неподалік, вже був змонтований подібний механізм.

В даний час до будівлі головпоштамту часто приходить багато туристів та мешканців міста, щоб насолодитися пишністю його зовнішнього вигляду і відчути тут панує дух старовини.