Власний сад Зимового палацу

361

Пам’ятки у Власний сад Зимового палацу, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Власний сад Зимового палацу, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 25 993

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Власний сад Зимового палацу розташований у місті Санкт-Петербурзі, примикає до правого крила Зимового палацу і виходить на Двірцеву площу. Сад був створений в кінці XIX – початку XX століття, щоб захистити покої Зимового палацу від міського шуму.

Перехрестя Адміралтейській набережній і Палацового проїзду став досить жвавим місцем, що створювало ряд незручностей членам царської сім’ї, чиї покої знаходилися поблизу від проїжджої частини. Ситуацію ускладнювало те, що по Палацовому проїзду проходила лінія кінно-залізної дороги, що аж ніяк не сприяло тиші в навколишній місцевості.

Для облаштування саду були висаджені дерева і чагарники, а в його центрі був побудований мальовничий фонтан. Садова огорожа була створена під керівництвом відомого архітектора Н. Крамського, представляючи собою яскравий зразок художньої ковки.Після революції 1917 року огорожа була зруйнована, а її гранітне підстава розібрано. Тим не менш, сад зберігся до наших днів, прикрашаючи собою чудовий архітектурний ансамбль Двірцевій площі.