Вітальний знак при вїзді в Тринідад

262

Пам’ятки в Вітальний знак при в’їзді в Тринідад, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Вітальний знак при в’їзді в Тринідад, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 322

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Перед в’їздом в будь-який, навіть самий невеликий, кубинський місто стоїть яскравий монумент з вітаючої написом. Тринідад — не виняток. Буквально в 150 метрах від першого будівлі міста, на шосе Circuito Sur розташовано 5-метрова споруда, напис на якому свідчить: «Bienvenidos Trinidad de Cuba, Patrimonio de La Humanidad». Виконана вона у вигляді найвідомішої пам’ятки цього населеного пункту — дзвіниці Сан-Франциско. Домінуючі кольори — жовтий і червоний, мабуть, найбільш типові кольори будівель в Тринідаді.

Взагалі привітальна напис з’явився тут рівно 500 років тому. Тоді іспанський конкістадор Дієго Консуело де Куельяр де Веласкес заснував тут музей під відкритим повітрям. Вже пізніше, в 19 столітті, навколо нього утворилося велике поселення. Зрозуміло, з ходом історії змінювався і вітальний барельєф. Офіційна назва нинішнього — «La Villa de la Santissima Trinindad», що в перекладі на російську означає «Місто Святої Трійці».