Виставковий комплекс «Смоленська фортеця»

281

Пам’ятки в Виставковий комплекс «Смоленська фортеця», фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Виставковий комплекс «Смоленська фортеця», екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 673

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Виставковий комплекс «Смоленська фортеця» — це музей російської горілки і клуб-ресторан в Кремлі Смоленська. Смоленський музей російської горілки знаходиться безпосередньо в П’ятницькій вежі кріпосної стіни. Це мальовниче місце на березі великої річки Дніпро, розташоване поруч з Успенським собором.

Цей музей організований провідним смоленським виробником спирту і лікеро-горілчаних виробів ВАТ «Бахус». Експозиція «Смоленського музею російської горілки» увібрала в себе найбільш важливі і ключові моменти становлення та розвитку винокурного справи в Російській державі.

Цінними експонатами цього музею є пляшки з-під напоїв, які були випущені на винокурному заводі купця Мачульского. Ця людина відома тим, що був засновником сьогоднішнього лікеро-горілчаного заводу. Крім того, в музеї представлена величезна безліч інших експонатів, які відносяться до історії винокурного виробництва.