Вільнюський університет

731

Пам’ятки в Вільнюський університет, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Вільнюський університет, екскурсовод, замовити екскурсію,

Вільнюський університет,найбільший вуз Литви, знаходиться на вулиці Университето, в історичному центрі міста. Заснований в 1579 році, зараз він займає цілий квартал. До ансамблю Вільнюського університету в Старому місті відносяться адміністрація, бібліотека, історичний, філологічний і філософський факультети, костел Святого Іоанна, дзвіниця.

Перетворюючись з року в рік, архітектурний ансамбль університету включає стилі готики, ренесансу, бароко і класицизму.На головному подвір’ї можна помилуватися уцілілими фресками на північній частині будівлі з гербами й портретами засновників університету, діячів, які зробили внесок у становлення вузу.

Зведені в цьому крилі костел і дзвіниця дивним чином вписуються у панораму навколишніх будинків, піднявшись на дзвіницю, можна насолодитися захоплюючим видом на Старе місто.Незвичайний пам’ятник представляє з себе двері бібліотеки, вона відлита з бронзи, на честь 450-річчя першої литовської книги.