Вілла Ротшильд

387

Пам’ятки в Вілла Ротшильд, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Вілла Ротшильд, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 4

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Вілла Эфруси де Ротшильд побудована на початку XX століття (1905-1912 рр.) на мисі Сен-Жан-Кап-Ферра в районі Ніцци. Проект розробив Аарон Мессі, відомий бельгійський архітектор. Після закінчення будівництва баронеса Ротшильд зі смаком обставила будинок. Антикварні меблі, справжній порцеляна, полотна відомих художників – все це разом з рожевою віллою було подаровано Академії Витончених Мистецтв (частина Інституту Франції) після смерті господині в 1934 році. Зараз будинок і сад відкриті для відвідування.

Вілла коштує на високому березі Середземного моря. З її вікон видно скелі, морські бризки, хвилі і безмежна блакить моря. До будинку прилягає сад, вірніше, сади. Це найвідоміші сади по всій Франції. Їх 9: Флорентійський, Іспанська, Французька, Екзотичний, Сад каменів, Японський сад, Розарій, сад Провансу і сад Севр.

В Іспанському саду затемнений двір, фонтан, лавочки в галло-римському стилі, каталонські судини, що прикрашають стрункі клумби з ароматичними рослинами та квітами Іспанії.

“Сад на французький манер” – найбільший, опоясує дворовий фасад вілли. Тут є велика тераса, пальми, басейн з фонтанами, статуї і штучний ставок з водяними рослинами. Неподалік знаходиться пагорб з кипарисами, де стоїть Храм Любові, від якого сходить водний каскад, що живить великий басейн.

В Екзотичному саду ростуть кактуси і невластиві Франції привезені рослини. У Саду каменів з-за кожного куща виглядають ухмыляющиеся гаргулии, а з різних боків розміщені колони, ніби від зруйнованого давньоримського храму або палацу. В Японському саду є все для споглядання прекрасного – сходи, дерев’яна альтанка, ліхтарі. У Флорентійському саду знаходиться штучний грот і сходи до підніжжя пагорба, біля якого знаходиться середньовічне місто-фортеця Вільфранш. Якщо спуститися вниз і дивитися на море можна уявити, як у XVII столітті у цього мису стояла російська ескадра під проводом графа Орлова. У розарії ростуть різні сорти троянд, а в саду Провансу – регіональні трави.

За задумом архітектора, сад і будинок повинні були представляти корабель “Іль де Франс” (“Île de France”), на борту якого баронеса подорожувала. Кожен рік в саду вілли проводиться фестиваль оперного мистецтва “Азуриал” (Les Azuriales Opera Festival).

В наші дні вілла відкрита для вільного відвідування.