Віла Нова де Гая

389

Пам’ятки в Віла Нова де Гая, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Віла Нова де Гая, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 1 432

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Віла Нова де Гайя – місто Північної Португалії, що розташований на лівому березі річки Дору поблизу Атлантичного узбережжя. Поселення тут існувало з давніх часів, з 1035 року воно називалося Портус Калі, від чого і сталося ім’я країни, а в 1255 році був заснований сучасний місто.

Це місце є головним портом з вивезення вин. Тут знаходяться багато підприємств, такі як: коркові, гончарні, текстильні, харчові, а також винні склади і біржа вина. Не в Порту, як вважають багато хто, а саме тут знаходяться відомі винні погреби з португальським портвейном.

Віла Нова де Гайя з’єднується з Порту одним з найкрасивіших мостів Португалії, збудованим за проектом інженера Ейфеля. Цей міст, довжиною 172 метра, створений у вигляді ажурної дуги і складається з двох ярусів, наданих пішоходам і водіям.

У місті знаходиться Будинок – музей Тейшера Лопиша. Тут можна познайомитися з роботами майстрів ХХ століття, а також фарфором, живописом, декоративним і африканським мистецтвом із зібраних ними колекцій, в тому числі виробами з слонової кістки і скульптурами конголезьких племен.