Вифлеємське поле

249

Пам’ятки в Вифлеємське поле, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Вифлеємське поле, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 1 185

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Вифлеємське поле, на якому, за біблійними переказами, відбулася зустріч Рут і Боаза («Книга Рут»), розташований в декількох кілометрах від Віфлеєму, біля Єрусалима. Також це поле називають Полем Пастушків — як говорить Біблія, тут же, на місці нинішнього міста Бейт-Сахура, пастухам було оголошено про народження Спасителя. Зараз це місце паломництва християн з усього світу.

Поле розділене на православну і католицьку частини, на обох частинах розташовані храми, також на полі можна побачити руїни древньої вежі Гадера», оливи дохристиянської епохи. Особливої уваги заслуговує підземна Церква Пастушків, розташована на місці печери, в якій біблійні пастухи почули ангела.

На Полі тривають археологічні розкопки.

У туристів і паломників не завжди є можливість потрапити до Віфлеєму через напружену політичну обстановку між Ізраїлем і Палестиною. Для переходу розділової стіни необхідний закордонний паспорт, на контрольно-пропускному пункті здійснюється особистий огляд.