Вежа Міліції

425

Пам’ятки в Вежа Міліції, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Вежа Міліції, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Вежа Міліції – сама велична вежа Риму. Вона була побудована в XII-XIII століттях і спочатку була частиною укріплень будівлі суду. В даний час її руїни розташовані на території домініканського монастиря, на площі Magnanapoli.

Це колосальна споруда має площу 90 квадратних метрів і висоту 50 метрів. Раніше вежа була ще вище, але в результаті землетрусів її верхній поверх обвалився. Крім того, після зсуву ґрунту споруда отримала незначний, але добре помітний нахил. Могутні стіни вежі, практично позбавлені вікон, чудово видно з усіх прилеглих районів.

Всупереч історичним фактам, з нею пов’язане цікаве повір’я, згідно з яким вежа була побудована ще в епоху стародавнього риму. А імператор Нерон співав арії на її вершині і спостерігав, як горів Рим під час однієї з пожеж. Тому ця споруда ще іноді називають «Вежа Нерона».

В даний час вона вважається однією з найстаріших укріплених веж Італії. Незважаючи на деякі руйнування, що пережила століття Вежа Міліції знаходиться в прекрасному стані і приваблює цікаві погляди туристів.