Великий Петровський міст

321

Пам’ятки у Великій Петрівський міст, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Великій Петрівський міст, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 25 993

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Великий Петровський міст проходить через Малу Невку між вул. Савіної на Петровському острові і Крестовским островом, Південною дорогою. Вивчаючи архівні дані, зустрічаються згадки про дерев’яному мосту 1838 року, поряд з яким розміщувався сторожовий пост. Поруч, на річці Чухонке стояли кілька будинків для солдатів, які охороняють об’єкт. Міст мав розвідний проліт і кілька разів ремонтувався, а вже в 1947 році був замінений на інший, з металевими і балковими прогоновими будовами. Приблизно по центру мосту зустрічається невеликий острів по обидві сторони.
У 1993 лід зруйнував частину конструкції моста, в слідстві чого перекрили автомобільний рух на мосту. Незабаром реконструкція та відновлення прольотів моста відновили транспортний рух по ньому, а пішохідний рух і було відкритим. Будівництво стадіону на Крестовському острові прискорило процес розвитку транспортної системи в цьому районі і призвело до заміни Великого Петровського моста в 2010 році. Новий міст будувався неразводным, балочним і металевим на 4-ри смуги руху і мав велосипедну смугу руху. Обов’язково варто зазначити, що в 1916 році під Великий Петровський міст під лід було скинуто тіло Григорія Распутіна, цим знаменитий міст. Тут знімалася сцена з фільму «Пан оформлювач», де герой був задавлений транспортом на цьому мосту.