Велика Сухаревская площа в Москві

313

Пам’ятки в Велика Сухаревская площа в Москві, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід Велика Сухаревская площа в Москві, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 42 207

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Велика Сухаревская площа (колишня Колгоспна площа, колишня Велика Колгоспна площа) – одна з центральних площ Москви, протяжність якої складає 320 метрів. Є частиною Садового кільця (кругова магістральна вулиця в центрі Москви).

На площі знаходиться безліч визначних будівель і споруд: Московський міський науково-дослідний інститут швидкої допомоги імені М. Ст. Скліфосовського, прибутковий будинок М. Н. Миансаровой, прибутковий будинок в. І. Канановой (1894, зараз – видавництво “Орбіта-М”, ресторан “Тріш”).

Площа отримала назву завдяки Сухаревой вежі, збудованій на місці старих дерев’яних Сретенских воріт в кінці XVII століття. За сучасній Москві досі ходить легенда, що в Сухаревой вежі жив чаклун-чорнокнижник – Яків Брюс, соратник Петра I, державний діяч і вчений. Однак москвичі були впевнені, що він займається у вежі темними справами, перетворює свинець у золото і нашіптує заклинання. Після смерті Брюса в 1735 році городяни ночами стали бачити на Сухаревський площі бородате приведення ніби привид чаклуна намагався знайти на місці зруйнованої вежі свою чорну книгу.