Узбережжі Ла-Манш

95

Пам’ятки в Узбережжі Ла-Манш, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Узбережжі Ла-Манш, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 7

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Узбережжі Ла-Манш здавна славиться своїми чистими і доглянутими пляжами з прозорою водою і гостинними місцевими жителями. Воно розташоване у англійського однойменної протоки на території Франції, в Нормандії. Сьогодні узбережжі щодо безлюдне, хоча і притягує багатьох відпочиваючих, а сам берег усипаний затишними будиночками, невеликими кафе і комфортними готелями.

Від Парижа пляж розташований відносно недалеко, так що по головній автостраді до нього можна добратися за чотири години. Над привітним узбережжям тягнуться високі крейдяні скелі, а вздовж галькового берега розташований зручний для прогулянок бульвар. Нормандія не втомлюється радувати відвідувачів майстерними морепродуктів, вишуканим вином і унікальними сирами, які може спробувати кожен бажаючий. Крім невеликих, але відмінних ресторанів, на узбережжі Ла-Манш розмістилося велике розкішне казино, де кожен може випробувати удачу.