Ульмського ратуша

451

Пам’ятки в Ульмського ратуша, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Ульмського ратуша, екскурсовод, замовити екскурсію,

Ульмського ратуша, розташована в центрі однойменного німецького міста, вперше згадується в документах 1370 року. Тоді був побудований північний флігель, призначений для торгових цілей, який до наших днів не зберігся. У 1383 році до будинку прибудували другий флігель, і стали називати його Будинком Суду.

Як ратуші старовинна триповерхова споруда стала служити з 1419 року. Під час Другої світової війни будівля та внутрішнє оздоблення Ульмской ратуші значно постраждали. До наших днів зберігся лише південний флігель ратуші, знаменитий своїм унікальним ступінчастим фронтоном. У XVI столітті на будівлі встановили астрономічний годинник, які можна побачити і зараз на їх первісному місці.

На східному фасаді, прикрашеному старовинними фресками, що представляють сцени зі Старого завіту, були встановлені сонячні скляні годинник. Також в кінці XVI століття був реконструйований північний фасад з високими аркадами і фресками, що зображають прославлення справедливості.