Уфімський державний цирк

258

Пам’ятки в Уфімський державний цирк, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Уфімський державний цирк, екскурсовод, замовити екскурсію,

Початок історії Уфімського державного цирку відноситься до 1968 року. Будівля цирку побудовано за досить типовому для того часу архітектурним проектом, тому його аналоги цілком можуть зустрітися в інших містах. Спочатку цирк був розрахований на дві тисячі глядачів. Будівля включало в себе велику арену з високим склепінням для виконання акробатичних трюків, численними гримерками і кімнатами для артистів. Крім того, цирк мав гуртожитком.

Прем’єрний виступ в Уфимському цирку відбулося в листопаді 1968 року. У наступні роки на арені цирку виступали знамениті на весь Радянський Союз клоуни Олівець, Юрій Нікулін та Олег Попов, відомий ілюзіоніст Ігор Кіо, а також дресирувальники Вальтер і Мстислав Запашні, Микола Павленко і багато інші популярні циркові артисти.

В 1970 році в Уфимському цирку з’явилася студія з професійної підготовки артистів цирку і сформувалася власна трупа, яка гастролювала по СРСР і країн зарубіжжя. Ця трупа, відома як «Башкирська національний цирковий колектив», проіснувала до 1991 року.

В наші дні Уфимський цирк є одним з кращих цирків Росії. Тут щорічно проводяться святкові заходи, виступають популярні артисти, музиканти і циркові трупи, а також проводяться благодійні програми.