Тютюнова фабрика La Aurora

224

Пам’ятки в Тютюнова фабрика La Aurora, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Тютюнова фабрика La Aurora, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 729

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Тютюнова фабрика “La Aurora”, що належить Леону Хіменес, знаходиться в домініканській республіці. Фабрика була заснована в 1903 році Едуардо Леоном Хіменесом. Назва фабрики перекладається як “Зоря” – власник сподівався, що вона несе успіх і удачу. Спочатку на фабриці працювало всього три людини, не рахуючи власника. Початок кар’єри та існування фабрики було важким – велика конкуренція на сусідніх Гаїті, труднощі з транспортуванням і економічно бідна країна. Однак у 1913 році фабрика перебралася в місто Сантьяго де лос Кабальдерос і справи в нього пішли в гору. Наступні історичні події не дуже добре позначилися на стані фірми, але вона не здавалася. Сім’я Леон стала дуже впливовою в Домініканській республіці.

Поряд з тепер уже великий тютюновою фабрикою “La Aurora”, відкрили музей родини Леон. Щорічно він приваблює десятки тисяч туристів. В програму екскурсії по музею входить дегустація сигар.