Тюменський театр ляльок

232

Пам’ятки в Тюменський театр ляльок, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Тюменський театр ляльок, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Театри, концерт. зали
>

Однією з головних визначних пам’яток міста Тюмень є ляльковий театр, заснований в 1945 році за ініціативою Е. С. Стивиной — актриси обласного драматичного театру. З 1946 року заклад став називатися Тюменським обласним театром ляльок і давати початок виступу не тільки у всій Тюменської області, але і в прилеглих регіонах. У 1960-ті роки театр активно брав участь у міжнародних фестивалях лялькових колективів у Румунії, Польщі та Болгарії завдяки активній діяльності директора Р. В. Яичникова. У 1972 році театр отримав свою будівлю, загальною місткістю 400 місць. Його сцена дозволяла показувати різноманітні лялькові вистави для дорослих і дітей. У цьому ж році разом з ляльками в спектаклях стали використовувати великі маски.

З 1977 року театр є постійним учасником всіх лялькових фестивалів Уралу, а також організатором трьох таких фестивалів. У 1998 році директором лялькового театру став Василь Пустыльников. У 2000-2002 роках будівля театру було реконструйовано. На початку 2008 року Тюменський ляльковий театр виступив з виставою «Король-Олень» на п’ятому Міжнародному фестивалі театрів ляльок імені Сергія Образцова.