Турецька Фортеця Єні-Кале

302

Пам’ятки в Турецька Фортеця Єні-Кале, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Турецька Фортеця Єні-Кале, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 3
  • регіону 1 076

Турецька фортеця Єні-Кале є одним з найбільш відомих архітектурних та історичних пам’яток Керчі. Вона була зведена на початку XVIII століття, з турецької мови її назва перекладається як «нова фортеця». Раніше, за часів останнього турецького панування в Криму, споруду використовували для захисту Керченської протоки.

Розташування Єні-Кале ідеально підходить для спостереження за людьми судами. Колись тут знаходився основний штаб турецької оборони. Фортеця має неправильну форму з високими зубчастими стінами, а її ворота обладнані вежами і майданчиками для військ. Раніше в Єні-Кале вело три дороги — з боку Джанкоя, від переправи з Тамані і уздовж моря з Керчі. В гарнізоні могло вміститися близько 2 000 осіб.

У 1825 році фортеця скасували, на її території обладнали військовий госпіталь з невеликим селищем. У 1855 році Єні-Кале в останній раз взяла участь у військових діях. У 1880-х роках госпіталь закрили, і фортеця стала занедбаною. В наші дні вона приваблює безліч туристів з усіх куточків світу.