Церква Святого Северина

177

Пам’ятки в Церкву Святого Северина, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Церкву Святого Северина, екскурсовод, замовити екскурсію,

Церква Сен-Северин у Франції вважається однією з найдавніших. Названа вона на честь Святого Северина, який жив в цих місцях в VI столітті ведучи чернечий спосіб життя в постійних молитвах. Цей Святий вважається покровителем мандрівників.

Спочатку тут знаходилася невелика молитовня, але із збільшенням потоку християн, вже в XI столітті була побудована каплиця в романському стилі. Так протягом XII-XVIII століть церква Святого Северина постійно збільшувалася, перетворюючись у величезний храм, побудований у самому класичному стилі полум’яніючої готики. Дзвіницю Сен-Северина прикрашає найстаріший дзвін Парижа, відлитий ще в 1412 році.

Парафіян вражають своєю красою широкі гострокінцеві вікна з величезними вітражами, присвячені 7 основним для віруючих таїнств: Хрещення, Шлюб, Миропомазання, Причащання, Сповідь, Соборування, Священство (рукоположення). При вході вибитий барельєф Святого Мартіна – патрона церкви. Всередині будівлі приводять у захват незвичайні колони, схожі на пальмові гілки, спрямовані до зводу. Стіни прикрашають стрілчасті арки і статуї горгулій. У дворі церкви Сен-Северин можна помилуватися статуєю Святого Антуана, який вважається помічником загублених речей.

Відвідання цього святого місця стане незабутнім завдяки постійно звучному органу, який заворожує своїм прекрасним звучанням.