Церква Святого Серця в Брюгге

278

Пам’ятки в Церква Святого Серця в Брюгге, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Церква Святого Серця в Брюгге, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Церква Святого Серця (Brugge) – стара єзуїтська церква, побудована в кінці XIX століття на території Західної Фландрії. Її оригінальна архітектура дала поштовх до спорудження цілого району подібної архітектурної манері.

Архітектор L. Pavot при створенні проекту костьолу використовував неоготичний стиль. За початковим планом будівля повинна було служити як частина єзуїтського монастиря на вулиці Quick Shop. До 1885 році зведення святині було завершено. З тих пір до 1990 року її використовували як місце поклоніння вищим силам.

Сама будівля привертає увагу перехожих і до наших днів. Вся церква збудована з червоної цегли. Він чудово поєднувався з інтер’єром, виконаним в синьому кольорі. Фасад будівлі трохи асиметричний з-за вежі, включеної в основну конструкцію. Ця квадратна надбудова складалася з чотирьох окремих рівнів.

Зараз в будівлі церкви Святого Серця знаходиться заклад BRUGGE ANNO 1468. Воно спеціалізується на святах та урочистостях. Всі свої грандіозні заходи організатори проводять у середньовічній атмосфері.