Церква св. Лаврентія

655

Пам’ятки в Церкву св. Лаврентія, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Церкву св. Лаврентія, екскурсовод, замовити екскурсію,

Лицарський храм святого Лаврентія (або св. Лоренца) є однією з перших німецьких церков, яка стала лютеранської (1529 рік).

Храм почали будувати в XIII столітті, а нинішній свій вигляд він отримав двома століттями пізніше. План капели Лаврентія частково встановили археологи під час розкопок в Нюрнберзі в 1929 році. Період Другої світової війни став дуже складним для храму: його дах і перекриття практично повністю зруйнували бомбардування. Храм заново реставрувався з використанням нових замкових каменів, на яких видні представники протестантської літопису (Мартін Лютер, В. Себастьян Бах).

Всередині храму знаходяться предмети, створені до Реформації (до XVI століття). Найстарішою скульптурою в храмі є Богоматір XIII століття, створена в майстерні при Регенсбурзькому соборі, також там знаходиться композиція з липи «Благовіщення» вагою 800 кілограмів і 20-метрова дарохранильниця. Орган церкви вважається другим за величиною в країні (після Пассау) і першим органом, що належить до євангелічної церкви Німеччини.