Церква Св. Івана Хрестителя

241

Цікаві Церква Св. Івана Хрестителя, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Церкву Св. Івана Хрестителя, екскурсовод, замовити екскурсію,

Унікальною пам’яткою Мадаби є Церква Св. Івана Хрестителя, заснована у 1913 році. Вона розташована на вершині пагорба, звідки відкривається гарний вид на старе місто.

Будівля являє собою класичну арочну конструкцію з каменю, побудовану за типом базиліки. На подвір’ї церкви знаходиться дзвіниця з трьома литими дзвонами. Над головним входом в будівлю викладена чудова мозаїка з напівкоштовних каменів. У церковному залі панує атмосфера умиротворення. Західні вікна церкви прикрашені яскравими вітражами, виконаними ченцями. На старовинних картинах представлені епізоди з життя святого Іоанна. Високий дерев’яний вівтар прикрашений тонким ажурним різьбленням.

Всі служби і обряди тут проходять під органну музику і співи церковного хору. Церква веде велику громадську роботу. У 1967 році Ватикан визнав храм місцем Усікновення глави святого Іоанна Хрестителя, і закликав паломників до відвідання цього святого місця.