Церква Скальци

306

Пам’ятки в Церкву Скальци, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Церкву Скальци, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 9 078

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Церква Скальци, або Церква Богоматері з Назарету, знаходиться у венеціанському районі Каннареджо. Головний фасад церкви виходить на Гранд-канал близько однойменного мосту. Звідси рукою подати до вокзалу Санта Лючія. Назва церкви походить від італійського слова «scalzi», що означає «босоногі»- так у народі називали ченців Ордену Кармелітів, утворили церкву в XVII столітті.

Фасад церкви був побудований Джузеппе Сарді в період з 1672 по 1680 роком в стилі пізнього венеціанського бароко. Він виконаний з мармуру і розділений на кілька ярусів. На двох ярусах фасаду розташовані парні колони, між якими ніші зі скульптурами святих роботи Бернардо Фальконі. Внутрішнє оздоблення було розписано багатьма чудовими художниками того часу, в тому числі Джамбаттистой Тьєполо. Але в 1915 році його фрески були знищені під час австрійської бомбардування міста. В цілості збереглися «Апофеоз святої Терези» (1725) і «Христос у масляних саду» (1732).

У цій церкві у 1802 році був похований останній Дож Венеції Людовіко Манін.