Церква Санті-Вінченцо-е-Анастазио-а-Треві

366

Пам’ятки в Церква Санті-Вінченцо-е-Анастазио-а-Треві, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід Церква Санті-Вінченцо-е-Анастазио-а-Треві, екскурсовод, замовити екскурсію,

Церква Санті-Вінченцо-е-Анастазио розташована в Римі на площі Треві, біля самого великого фонтану міста з такою ж назвою. Вона знаменита як місце, в якому зберігається серця 22-х пап – від Сикста V до Лева XIII.

Будівлю побудували за проектом Мартіно Лонги в 1646-1650 роках, на місці середньовічного храму. Формально вона належить католицькій церкві, але в 2002 році Папа передав її болгарської православної єпархії.

Барокове будівля примітно багатьма деталями. Дворівневий фасад прикрашений корінфськими колонами і скульптурними елементами. Оскільки церкву реконструювали на замовлення кардинала Мазаріні, в центрі фасаду два ангела підтримують його герб. А центральний жіночий маскарон, за чутками, зображує його племінницю.

Інтер’єр церкви складається з одного нави. Вівтар оточений іконостасом та зображеннями мучеництва Святих Вінченцо і Анастазио. В одній з каплиць всередині церкви похований відомий скульптор Бартоломео Пінеллі, а в іншій – княгиня Зінаїда Волконська.