Церква Сант Пере Мартир

386

Пам’ятки в Церкву Сант Пере Мартір, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Церкву Сант Пере Мартір, екскурсовод, замовити екскурсію,

Церква Сент Перэ Мартир розташована в Князівстві Андорра, на території громади Ескальдес-Эндоргань і була побудована в 1956 – 1981 роках в районі, знаменитому своєю текстильної промисловістю. Автором проекту церкви виступив відомий архітектор Жозеф Данезаи.

Головний вівтар церкви був створений на кошти місцевої асоціації ткачів. Основним матеріалом для будівлі служив граніт, а деякі елементи декору виконані з кераміки. Прикрашають фасад скульптури належать авторству Серги Масу. Головною архітектурною домінантою церкви є квадратна дзвіниця, в якій розміщуються три дзвони, які мають імена Марія, Ганна і Жакоба. Дзвони були освячені в 1981 році єпископом Жоаном Марті Аланисом.

Архітектура церкви, незважаючи на її досить пізню споруду, прекрасно гармонує з навколишніми кварталами історичної забудови. Церква є однією з основних туристичних визначних пам’яток містечка Ескальдес, що знаходиться в безпосередній близькості від столиці цієї невеликої держави, міста Андорра-ла-Велья.