Церква міноритів – святого Антонія Падуанського

583

Пам’ятки в Церкву міноритів – святого Антонія Падуанського, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Церкву міноритів – святого Антонія Падуанського, екскурсовод, замовити екскурсію,

Церква святого Антонія Падуанського – одна з найкрасивіших старовинних церков в Угорщині. Вона знаходиться в центрі міста Егер на площі Іштвана Добо. Церква була збудована 1773 році в найкращих традиціях стилю бароко. В оточенні виноградників і столітніх будівель вона вже багато століть залишається унікальним пам’ятником Угорщини.

Фасад святині прикрашений двома дзвоновими вежами з годинником. Саме вони звучать на весь місто три рази в день: в одинадцять, п’ятнадцять і вісімнадцять годин. У храмі можна побачити фрески кінця вісімнадцятого століття, а також величну статую святого Антонія. Церква також відома, як церква міноритів, так як належить ордену францисканців-міноритів. Освячена на честь Святого Антонія Падуанського.

Церква святого Антонія Падуанського є координаційним центром самої знаменитої площі міста Егер, площа Іштвана Добо. Неподалік розташовується мерія і старі будівлі монастиря, в яких розташувався музей, де можна побачити цікаві експозиції. Площа і кілька торгових вулиць навколо церкви є пішохідними.