Церква Казанської ікони Божої Матері в Близькому Костянтинове

365

Пам’ятки в Церкву Казанської ікони Божої Матері в Близькому Костянтинове, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Церкву Казанської ікони Божої Матері в Близькому Костянтинове, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 3
  • регіону 9 885

Церква Казанської ікони Божої Матері в Близькому Костянтинове спочатку була споруджена дерев’яної, у 1801 році перебудована в кам’яну стараннями поміщика надвірного радника Василя Федоровича Набережного та його дружини Марії Андріївни.

Архітектурно-просторове вирішення храму сходить до традиційної схеми побудови церкви “кораблем” (дзвіниця, трапезна, основний об’єм церкви розташовані по поздовжній осі). Храм являє собою восьмерик на четверику, перекритий гранованим куполом, завершений банею на невисокому декоративному барабані.

Арочні вікна поміщені в прямокутні ніші. Композиція невисокою дзвіниці також традиційна: восьмерик на четверику, перекритий шатровою покрівлею з невеликою банею. Головний престол освячений на честь Казанської ікони Божої Матері, боковий вівтар в ім’я святителя Василя Великого.

У 1928 році храм був закритий рішенням сільради. Богослужіння відновлено у 1997 році.