Церква Іоанна Предтечі

344

Пам’ятки в Церкву Іоанна Предтечі, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Церкву Іоанна Предтечі, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Церква Іоанна Предтечі входить в число головних архітектурних пам’яток, які заслуговують особливої уваги під час відвідин історичного центру Тамбова. Це зимовий опалювальний кам’яний храм, який є частиною комплексу будівель Казанського Богородичного чоловічого монастиря. Побудований у 1821 році, він був освячений на честь святого Хрестителя Господнього пророка Іоанна.

Історія храму сягає своїм корінням у 1795 рік, коли за ініціативою єпископа Феофіла на монастирській території були побудовані два храми – Казанський і Предтеченський, а також дзвіниця на місці головного входу. На початку XIX століття завдяки старанням єпископа Іони Предтеченський храм розширюється за рахунок будівництва паперті, а його інтер’єри були прикрашені розписами. У 1876 році церква знову була розширена – надбудовується ще один поверх. Так церква знайшла свій вигляд, який зберігся і донині.