Церква Хофкирхе

364

Пам’ятки в Церква Хофкирхе, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід Церква Хофкирхе, екскурсовод, замовити екскурсію,

Церква Хофкирхе розташована в місті Люцерн, Швейцарія. У минулому вона була монументальної римською базилікою, яка була собором бенедиктинського монастиря. Церква згоріла вщент в 1633 році, коли в монастирі була велика пожежа. Відновлювати попередній храм не стали, а звели новий за принципом раннього Ренесансу. Тепер монастирська церква Хофкирхе перетворилася в парафіяльну.

Згодом всередині церкви спорудили вівтар Діви Марії, який прикрасили барельєфом з чорного мармуру, збереженим від старої церкви. Цей барельєф датується XV – XVI століттям. Також церкву оточили чудовою арковою галереєю, а по її периметру встановили статуї Святих, серед яких головне місце займають зображення Святих Маурициуса і Леодегара – великих покровителів Люцерна. Другий вівтар церкви Хофкірхе був освячений в ім’я Святого Духа.

У наш час цей храм щорічно збирає сотні туристів і паломників. Вам потрібно заздалегідь забронювати готель, щоб відвідати це чудове місце.