Церква Джезуити у Венеції

289

Пам’ятки в Церкву Джезуити у Венеції, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Церкву Джезуити у Венеції, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 3
  • регіону 9 078

Церква Джезуити у Венеції почала будуватися в 1657 році, на замовлення католицької церкви. Однак завершено будівництво було лише в 1715 році, коли венецианы дозволили єзуїтам добудувати будинок. До цього часу вільна республіка не дозволяла будувати свою церкву ордену у Венеції.

Єзуїти, намагаючись відповідати розкішним фасадів церков Венеції не шкодували коштів. Бароковий фасад роботи Фатторетто прикрашений колонами, карнизами, різьбленими ангелами і святими. Внутрішнє оздоблення вражає уяву, золота і біла ліпнина, в оздобленні використано зелений і білий мармур.

Теофіль Готьє говорив про церкву, що прикраси інтер’єру «роблять каплицю Святої Діви схожою на будуар опереткової співачки».

У церкві представлено полотно Тиціана «Мучеництво святого Лаврентія».

Фасад церкви Фаторетто прикрашений скульптурами апостолів і Вознесінням на вершині тимпани, найвідоміших венеціанських різьбярів XVIII століття — Торретти, Кабианка, Баратта та ін. На задній стіні надгробний пам’ятник сім’ї Та Лесі роботи Якопо Сансовіно, скульптури роботи різьбяра Алессандро Витториа,а всередині церкви використані незвичайні для Венеції драпірування з білого і зеленого мармуру.