Церква домініканців

252

Пам’ятки в Церкву домініканців, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Церкву домініканців, екскурсовод, замовити екскурсію,

Свою історію церква починає аж з 1226 року, коли домініканці вперше приїхали в Австралію. Їх запросив сам Леопольд VI. Герцог відділив їм земельний наділ, де через десять років гості збудували свій перший храм у Відні. Але обителі не судилося дожити до наших днів. Церква тричі перебудовувалася у зв’язку з руйнуваннями під час воєн.

Нинішній варіант був побудований в 1631 році. Архітектурний ансамбль у стилі раннього бароко. В першу чергу привертає фасад будівлі, який вже згодом посірів. Над входів в церква стоїть фігура Святої Марії. По обох сторонах від неї статуї – Святий Агнес Монтепунчіано і Святої Катерини Сінай.

Не менш красива і внутрішнє оздоблення церкви. Погляд приковує головний вівтар, ілюструє бачення святого Домініка. Йому уві сні з’явилася Діва Марія і подарувала свої буси. Так з’явилися чіткі, а в церкві вівтар “Діва Марія чоток”.