Центральний ринок

279

Пам’ятки в Центральний ринок, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Центральний ринок, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Казань славиться своїми численними пам’ятками і дивними, часом незабутніми місцями. Серед таких місць особливу роль відіграє Центральний колгоспний ринок, що розкинувся в центральній частині міста на території понад двох гектарів. Тут можна знайти все, що завгодно – починаючи від продуктів харчування і закінчуючи промисловими товарами.

Ринок складається з двох частин – крита мало чим відрізняється від міських ринків, які є в багатьох містах, а ось вулична частина являє собою справжній східний базар. Серед торговців можна зустріти численних вихідців із Середньої Азії та Кавказу, які привносять свої традиції та колорит.

Щодня Центральний ринок обслуговує близько 50 тисяч покупців. Завдяки досить вдалому розташуванню неподалік від головних пам’яток і своєму східному антуражу він часто сприймається як пам’ятка. Тут завжди повно туристів, серед яких іноді бувають і знаменитості – у 2007 році ринок відвідала французька актриса Катрін Деньов.

У 2004-2005 роках була проведена повна реконструкція будівлі ринку за оригінальним проектом казанських архітекторів, подчеркнувшему національний татарський дух.