Центральний парк імені Алішера Навої

328

Пам’ятки в Центральний парк імені Алішера Навої, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Центральний парк імені Алішера Навої, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Міські парки та сади
>

Центральний парк імені Алішера Навої знаходиться поруч з вулицею Алмазар, в Ташкенті. Парк був розбитий в 1932 році в районі вулиці Алмазар, а його будівництво було закінчено в 1937 році. Сьогодні парк носить ім’я Алішера Навої ― великого узбецького просвітителя.

Центральний парк є найбільшим міським парком у місті, а особливу атмосферу парку, наповнене пахощами квітучих троянд, доповнюють дзеркальні водні гладі великого штучного озера і численних каналів. Відокремлені тінисті алеї і сквери, декоративні та лучні клумби, красиві фонтани розташовують до відпочинку, повільні прогулянки.

Парк і що примикає до нього зона, розташована поруч з будівлею Парламенту, велична скульптура Алішера Навої являють собою гармонійну композицію, що уособлює зв’язок великого минулого народу з сучасністю. Сюди приходять поклонитися, початківці спільний життєвий шлях, молоді пари. Мудрий просвітитель як би благословляє молодят продовжувати славні традиції миру, любові, взаємодопомоги.