Центральна клінічна лікарня Московського патріархату Святителя Алексія, митрополита Московського

383

Пам’ятки в Центральна клінічна лікарня Московського патріархату Святителя Алексія, митрополита Московського, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Центральна клінічна лікарня Московського патріархату Святителя Алексія, митрополита Московського, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Центральна клінічна лікарня Московського патріархату Святителя Алексія митрополита Московського є унікальною московської лікарнею, де надають безкоштовну лікарську допомогу малозабезпеченим громадянам.

Православна лікарня почала свою історію в 1903 році як місце для невиліковних хворих і богадільня, яка була побудована на пожертвування Івана та Олександри Медведниковых, на честь яких і отримала своє первісне ім’я. Будівля зведена за проектом С. У. Соловйова, який використовував декоративні елементи, характерні для псковсько-новгородської архітектури XII-XVI століть. Сучасна назва лікарня отримала у 1992 році.

На території лікарні знаходяться два храми. Перший з них – храм Святителя Алексія Митрополита Московського – був освячений в 1904 році. У цьому ж році, через півроку, був освячений другий храм, присвячений Тихвінської ікони.