Тріумфальна колона в Калінінграді

128

Пам’ятки в Тріумфальна колона в Калінінграді, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Тріумфальна колона в Калінінграді, екскурсовод, замовити екскурсію,

Тріумфальна колона в Калінінграді – це стела, встановлена на площі Перемоги в пам’ять про військових діях російської армії. Вона входить у загальну міську композицію «Двісті років слави російської зброї». Відкриття тріумфальної колони відбулося шостого червня 2005 року. Автором ідеї став місцевий історик Сергій Трифонов. Колона була виконана скульптором Олександром Рукавішникових. На тріумфальній колоні розташовуються бронзові барельєфи. Один з них присвячений часі Семилітньої війни. На ньому зображені батько і син Суворовы.

Інший барельєф показує сцену битви Першої світової війни. Західна частина тріумфальної колони присвячена Другій світовій війні. Тут можна побачити всі ордени Червоної армії, а також зображення великих російських полководців. На східній стороні знаходяться сцени війни козаків з Наполеоном. Щорічно біля тріумфальної колони проводяться пам’ятні урочисті заходи.