Тракайський історичний музей

399

Пам’ятки в Тракайський історичний музей, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Тракайський історичний музей, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 201

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Тракайський історичний музей розташований в самому знаменитому архітектурному і оборонному комплексі Литви – Острівному і Полуостровном замках. Експозиції музею розповідають про історію міста Тракай і Тракайського замку. Тут розташовано 16 залів експозиції, в яких представлені експонати прикладного мистецтва, колекції меблів, марок, курильних трубок, годинників, порцеляни та кераміки, літератури, картографії, мисливських трофеїв. У музеї можна побачити цікаву археологічну колекцію.

Музейний комплекс був заснований Міністерством культури Литовської РСР у 1948 році, як краєзнавчий, а з 1962 року Тракайський історичний музей знаходився у будівлі Тракайського замку. Протягом усього свого існування музей зібрав великі нумізматичні, археологічні, історичні колекції, а також зібрання предметів декоративно-прикладного мистецтва і пам’яток писемності, які знайомлять відвідувачів з литовською і світовою історією. У 2007-2009 роках експозиції музею були оновлені.

В центральному замку розміщена історична експозиція, яка охоплює період з найдавніших часів до середини ХХ століття. Також тут є археологічні знахідки, які були виявлені в Тракайський замок і в самому місті Тракай. Цікаво подивитися на дивовижний зал монет і виставку караїмської і татарської культури та історії. Експозиція в західній частині фортеці представлена меблями, печатками, кишеньковими годинами, виробами з порцеляни, скла, кістки і навіть є мисливські трофеї.

При відвідуванні музею можна взяти участь у стрільбі з лука чи арбалета, яка організована на терасі княжого палацу, з допомогою професійних інструкторів.