Торговий центр Потсдамер Платц Аркаден

280

Пам’ятки в Торговий центр Потсдамер Платц Аркаден, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Торговий центр Потсдамер Платц Аркаден, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 2 346

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Під дахом триповерхового торгового центру Потсдамер Платц Аркаден розташовані 134 магазини, ресторани і кафе, які задовольнять навіть найвибагливіших покупців. Потсдамер Платц Аркаден – це шопінгових рай. Тут вас чекає різноманіття модного одягу, косметики відомих брендів, книжкових магазинів, товарів для краси і здоров’я. Крім того, в торговому центрі — безліч павільйонів різних електротоварів і гаджетів.

Щодня Потсдамер Платц Аркаден відвідують до 100 тисяч осіб не тільки з Берліна і його околиць, а й численні туристи зі всього світла.

Різноманітність кафе і ресторанів радує своїми численними пропозиціями, в одному кафе можна просто випити кави і відправиться далі за покупками, в іншому ресторані вам запропонують повноцінний обід.

Поряд з Потсдамер Платц Аркаден можна відвідати казино, театр мюзиклу або кіно.

Біля торгового центру є як наземна парковка — на 4 тисячі місць, яка працює цілодобово, так і підземна — на 2,5 тисячі місць.

До торгового центру можна дістатися на громадському транспорті.